KONST / Litografier / Litografi 7278018
nr 727 8018
Litografi
sign. Elgi, Jerusalem Dome, 166/200, (oramad) motivets mått: 75x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2011
kl 17:32:54
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
250 kr
6
350 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)